29 stycznia 2024

Savoir Vivre / Regulamin

Ze względu na to, że coraz częściej klienci czują się ze sobą niezręcznie, śpieszymy z pomocą, aby wiedzieć jak w takiej kawiarni się zachować oraz czego z pewnością robić nam nie wypada.

 

  1. Po przybyciu weryfikujemy czy jest wolny stolik.Jeśli tak, zawieszamy kurtki/płaszcze w szatni, zapoznajemy się z MENU przy barze i składamy przy nim zamówienie,
  2. Po rozliczeniu się, dezynfekujemy ręce i zajmujemy wskazany przez obsługę stolik,
  3. Na sali staramy się zachować spokojną atmosferę. Unikajmy pisków, krzyków i innych głośnych dźwięków, pamiętajmy że poza nami siedzą na sali inni goście, jak też poza kotami, które chętniej spędzają z nami czas, są koty które są w trakcie socjalizacji i siedzą za ścianą w kocim azylu.
  4. Spędzamy czas przy stolikach, NIE WOLNO podróżować od stolika do stolika, szczególnie takiego przy którym siedzą inni goście, wprowadza to nie raz w zakłopotanie.Nasi podopieczni również w większości nie przepadają jak się za nimi chodzi, pozostawmy im prawo wyboru z kim chcą spędzać czas.
  5. Całkowicie ZAKAZANE jest dokarmianie kotów, niezależnie czy to są smaczki dedykowane dla kotów czy łakocie zakupione przy barze. Nasi podopieczni mają stały dostęp do karmy i świeżej wody w swoim pokoju.
  6. Nie podnosimy kotów, nie zabieramy z miejsca odpoczynku i nie budzimy tych które śpią.Machanie wędką czy inną zabawką przed pyszczkiem odpoczywającego kota jest bezcelowe i denerwujące przez co kot może podrapać czy ugryźć „napastnika”.
  7. Jeśli się bawimy z kotem to wyłącznie na podłodze, zabawianie kotów na wysokościach może się skończyć niechcianym upadkiem.
  8. Jeżeli wybieramy się do domu, a obsługa nie miała okazji zabrać pustych naczyń, zabieramy je ze sobą i pozostawiamy przy barze na regale opisanym „zwrot naczyń”, pozwoli to uniknąć nie chcianego podjadania resztek z naczyń i późniejszych konsekwencji zdrowotnych naszych podopiecznych.

 

Jeśli masz jakieś pytania/wątpliwości śmiało pytaj obsługę.

Do zobaczenia w Kocim Gościńcu!

 

[POBIERZ NASZ REGULAMIN NA DYSK]

 

Nasi Partnerzy i Przyjaciele:


Projekt i realizacja dla Kociego Gościńca - SPECTRUM MARKETING | 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone

O zdrowie i kondycję naszych kotów dbają weterynarze z gabinetu Pluto w Radzionkowie oraz gabinetu Dog-torek w Piekarach Śląskich.

Koci Gościniec, to kocia kawiarnia na Śląsku, w Bytomiu przy ul. Dworcowej 3/20. Znajdujemy się w oficynie przy sklepie odzieżowym Kiermasz.
Idąc od centrum handlowego Agora, pierwsza oficyna po lewej stronie. Wypatruj czujnie kocich śladów oraz zasłuchuj mruknięć, a na pewno trafisz bez problemu.

NA SKRÓTY

GODZINY OTWARCIA

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

Poniedziałek 

 

Wtorek

 

Środa 

 

Czwartek

 

Piątek

 

Sobota 

 

Niedziela

 

KONTAKT