Savoir Vivre

Savoir Vivre

Zasady Savoir Vivre – ze względu na to, że coraz częściej zdarza się, że klienci czują się ze sobą niezręcznie, śpieszymy z pomocą, aby wiedzieć jak w takiej kawiarni się zachować oraz czego z pewnością robić nam nie wypada. 

 

1. Po przybyciu weryfikujemy czy jest wolny stolik, bądź który stolik został nam przyznany w przypadku złożenia wcześniejszej rezerwacji.

2. Zawieszamy kurtki/płaszcze w szatni, zapoznajemy się z menu przy barze i składamy zamówienie, po rozliczeniu się dezynfekujemy ręce i zajmujemy wskazane przez obsługę miejsce.

3. Na sali staramy się zachować spokojną atmosferę. Unikajmy pisków, krzyków i innych głośnych dźwięków, pamiętajmy że poza nami siedzą na sali inni goście, jak też poza kotami, które chętniej spędzają z nami czas, są koty które są w trakcie socjalizacji i siedzą za ścianą przestraszone przez hałasy dobiegające z sali gościnnej.

4. Spędzamy czas przy stolikach, niewskazane jest podróżowanie od stolika do stolika,  szczególnie takiego przy którym siedzą inni goście, wprowadza to nie raz w zakłopotanie. Nasze koty również w większości nie przepadają jak się za nimi chodzi, pozostawmy im prawo wyboru z kim chcą spędzać czas.

5. Jeśli planujemy zabrać swoje pociechy, poświęćmy również trochę czasu na to, aby odpowiednio je przypilnować. Nadmierna aktywność u dzieci, może niestety wprawić w zakłopotanie pozostałych gości, oraz stresować kocich lokatorów przez co znaczna część z nich schowa się w pokoiku socjalnym.

6. Całkowicie zakazane jest dokarmianie kotów, niezależnie czy to są smaczki dedykowane dla kotów czy łakocie zakupione przy barze. Nasi podopieczni mają stały dostęp do karmy i świeżej wody w swoim pokoju. 

7. Nie nosimy kotów, nie zabieramy z miejsca odpoczynku i nie budzimy tych które śpią.  Machanie wędką czy inną zabawką przed pyszczkiem odpoczywającego kota jest bezcelowe i irytujące, przez co kot może się zdenerwować i podrapać czy ugryźć.

Koty lubią spać, nie biegają za wędką cały dzień, pogłaszcz kota delikatnie za uszkiem i cieszcie się swoim towarzystwem ❤️

 
Do zobaczenia 😽