Pozwolimy się co nieco przedstawić i zaprezentować nasz pomysł na kocią kawiarnię na Śląsku

DWA SŁOWA O KOCIM GOŚCIŃCU

Kim jesteśmy?

Koci Gościniec to miejsce nadzwyczaj gościnne i wyjątkowo klimatyczne.
Usiądź wygodnie, zrelaksuj się!  Wypij aromatyczną kawę. A może skusisz się na jakieś ła-kocie? Mamy te słodkie i te mruczące.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Znajdujemy się w Centrum Bytomia przy ul. Dworcowej 3/20, w podwórku obok sklepu odzieżowego Kiermasz. Idąc od Agory jest to pierwsza oficyna po lewej stronie.

 

Czym się zajmujemy?

Kochamy koty i pomagamy im, jak możemy.
Poza opieką nad kotami, które możecie poznać w Gościńcu, opiekujemy się staruszkami i kotami niepełnosprawnymi w naszych prywatnych domach.

 

Jak i dlaczego powstał Koci Gościniec?

Idea Kociego Gościńca narodziła się w gabinecie weterynaryjnym Pluto w Radzionkowie, gdzie od lat przyjmowani są koci pacjenci. Część z nich trafiała do weterynarzy po wypadkach, losowych problemach lub jako bezdomne koty (czasem po śmierci właścicieli). Aby zapewnić im lepszy los niż ulica i dachy, pojawił się pomysł utworzenia domu tymczasowego, który nie tylko daje ciepło kotom szukającym nowego domu, ale również ogrzewa naszych gości ciepłą kawą, gorącą szarlotką i serdeczną atmosferą. 

 

Przyjdź, pokochaj, adoptuj

Twoje odwiedziny niosą pomoc! 100% dochodu przeznaczamy na naszych podopiecznych.
UWAGA: nasz mruczący personel można adoptować. Tak, nie jesteśmy tylko kocią kawiarnią, ale przede wszystkim domem tymczasowym dla kotów, które możesz przygarnąć do siebie!
Jesteśmy domem tymczasowym pełniącym funkcję centrum adopcyjnego, w którym możecie przy kawie poznać swojego kociego przyjaciela.
Zapraszamy do odwiedzin w najlepszej kociej kawiarni na Śląsku. Przyjdź i poznaj naszych podopiecznych.

Nasi Partnerzy i Przyjaciele:


Projekt i realizacja dla Kociego Gościńca - SPECTRUM MARKETING | 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone

O zdrowie i kondycję naszych kotów dbają weterynarze z gabinetu Pluto w Radzionkowie oraz gabinetu Dog-torek w Piekarach Śląskich.

Koci Gościniec, to kocia kawiarnia na Śląsku, w Bytomiu przy ul. Dworcowej 3/20. Znajdujemy się w oficynie przy sklepie odzieżowym Kiermasz.
Idąc od centrum handlowego Agora, pierwsza oficyna po lewej stronie. Wypatruj czujnie kocich śladów oraz zasłuchuj mruknięć, a na pewno trafisz bez problemu.

NA SKRÓTY

GODZINY OTWARCIA

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

Poniedziałek 

 

Wtorek

 

Środa 

 

Czwartek

 

Piątek

 

Sobota 

 

Niedziela

 

KONTAKT