Zobacz koty do adopcji

To bardzo ważna i odpowiedzialna decyzja. Na początek zapraszamy do odwiedzenia nas i naszych kotów w Kocim Gościńcu oraz do zapoznania się z aktualnie dostępnymi kotami

ADOPTUJ KOTA Z KOCIEGO GOŚCIŃCA

Przejdź do formularza adopcyjnego

Jeżeli jesteś zdecydowana/y adoptować jednego z naszych kotów, wypełnij formularz adopcyjny (najlepiej razem z domownikami). Zadajemy w nim kilkanaście pytań o Ciebie i przyszłe losy kota. Na wypełnienie formularz warto zarezerwować sobie ok. 10-15 minut.

Imię i nazwisko:

Twój e-mail:

Twój numer telefonu:

Masz pytania? Wpisz poniżej:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytania o adopcję kota? Skontaktuj się z nami.

Administratorem danych osobowych jest Pluto Gabinet Weterynaryjny Aleksandra Rożeńska, ks. Knosały 61A, 41-922 Radzionków, NIP: 4980127035. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia  odpowiedź na zapytanie. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Nasi Partnerzy i Przyjaciele:


Projekt i realizacja dla Kociego Gościńca - SPECTRUM MARKETING | 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone

O zdrowie i kondycję naszych kotów dbają weterynarze z gabinetu Pluto w Radzionkowie oraz gabinetu Dog-torek w Piekarach Śląskich.

Koci Gościniec, to kocia kawiarnia na Śląsku, w Bytomiu przy ul. Dworcowej 3/20. Znajdujemy się w oficynie przy sklepie odzieżowym Kiermasz.
Idąc od centrum handlowego Agora, pierwsza oficyna po lewej stronie. Wypatruj czujnie kocich śladów oraz zasłuchuj mruknięć, a na pewno trafisz bez problemu.

NA SKRÓTY

GODZINY OTWARCIA

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

Poniedziałek 

 

Wtorek

 

Środa 

 

Czwartek

 

Piątek

 

Sobota 

 

Niedziela

 

KONTAKT