Nie samą kawą żyje człowiek, a koty jakoś przeżyć muszą. Oto kilka sposobów, jak możesz im pomagać.

JAK MOŻESZ POMAGAĆ KOCIEMU GOŚCIŃCOWI

Zapraszaj i dziel się kocim dobrem

 

Każde polubienie, udostępnienie lub zaproszenie swoich znajomych w mediach społecznościowych Kociego Gościńca, to dla nas szansa na większy zasięg i dotarcie do osób, które nie tylko mogą nas odwiedzić osobiście, ale być może wśród nich są przyszłe rodziny naszych podopiecznych. Razem możemy zrobić wiele, a tak małym gestem możesz nam pomóc.

Zaplanuj wizytę >>

Wizyta w Kocim Gościńcu

 

Dzięki wizytom w Kocim Gościńcu w Bytomiu (ul. Dworcowa 3/20) możesz cieszyć się kocim towarzystwem przy filiżance kawy, herbaty lub innego napoju, a cały dochód z zamówień, przekazujemy na funkcjonowanie kociej kawiarni jako Domu tymczasowego dla tutejszych kotów. Każda złotówka wydana w Kocim Gościńcu do cegiełka na jego funkcjonowanie.

Poznaj TOZ Radzionków >>

Darowizna lub 1,5% podatku

 

Nasze koty to głównie podopieczni Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Radzionków, dla którego pełnimy funkcję Domu Tymczasowego. Przyjmujemy koty za zgodą w/w TOZu. Możesz wpłacić dobrowolne darowizny lub przekazać 1,5% podatku na rzecz TOZ Radzionków z numerem KRS 0000154454 z dopiskiem "Radzionków Koci Gościniec".

Nasi Partnerzy i Przyjaciele:


Projekt i realizacja dla Kociego Gościńca - SPECTRUM MARKETING | 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone

O zdrowie i kondycję naszych kotów dbają weterynarze z gabinetu Pluto w Radzionkowie oraz gabinetu Dog-torek w Piekarach Śląskich.

Koci Gościniec, to kocia kawiarnia na Śląsku, w Bytomiu przy ul. Dworcowej 3/20. Znajdujemy się w oficynie przy sklepie odzieżowym Kiermasz.
Idąc od centrum handlowego Agora, pierwsza oficyna po lewej stronie. Wypatruj czujnie kocich śladów oraz zasłuchuj mruknięć, a na pewno trafisz bez problemu.

NA SKRÓTY

GODZINY OTWARCIA

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

Poniedziałek 

 

Wtorek

 

Środa 

 

Czwartek

 

Piątek

 

Sobota 

 

Niedziela

 

KONTAKT