12 marca 2024

Oddaj kota w dobre ręce

Do Kociego Gościńca trafiają koty z różną historią. Najczęściej są to kotki, koty i kocięta, które przyjmujemy z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Radzionkowie, ale zdarzają się też sytuacje, kiedy stajemy się domem tymczasowym dla kotów, które straciły dom lub właściciela albo zosały znalezione i zaopiekowane przez gabinety weterynaryjne Pluto w Radzionkowie lub Dog-torek w Piekarach Śląskich. Współpracujemy również z lokalnymi schroniskami, aby wspomagać je w poszukiwaniu domów dla tamtejszych kotów. 

Jeżeli chcesz oddać kota lub z przyczyn losowych szukasz dla niego nowego domu, to zapraszamy do kontaktu. Jednocześnie chcemy zaznzaczyć, że Koci Gościniec nie jest kocim hotelem i nie przyjmujemy kotów na tymczasowe pobyty. Misją kociego Gościńca jest znajdowanie domów stałych dla naszych podopiecznych, dlatego żaden z naszych kotów nie jest stałym rezydentem kociej kawiarnii.

Nasi Partnerzy i Przyjaciele:


Projekt i realizacja dla Kociego Gościńca - SPECTRUM MARKETING | 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone

O zdrowie i kondycję naszych kotów dbają weterynarze z gabinetu Pluto w Radzionkowie oraz gabinetu Dog-torek w Piekarach Śląskich.

Koci Gościniec, to kocia kawiarnia na Śląsku, w Bytomiu przy ul. Dworcowej 3/20. Znajdujemy się w oficynie przy sklepie odzieżowym Kiermasz.
Idąc od centrum handlowego Agora, pierwsza oficyna po lewej stronie. Wypatruj czujnie kocich śladów oraz zasłuchuj mruknięć, a na pewno trafisz bez problemu.

NA SKRÓTY

GODZINY OTWARCIA

10:00 - 20:00

 

10:00 - 20:00

 

10:00 - 20:00

 

10:00 - 20:00

 

10:00 - 20:00

 

10:00 - 20:00

 

10:00 - 20:00

Poniedziałek 

 

Wtorek

 

Środa 

 

Czwartek

 

Piątek

 

Sobota 

 

Niedziela

 

KONTAKT