29 czerwca 2024

Drapaki od myKotty zawitały do Kociego Gościńca!

Firma myKotty to polska marka wysokiej jakości drapaków z naturalnej tektury falistej oraz legowisk i zabawek dla kotów. O ich produktach słyszał już każdy kot - wbicie pazurów w tą świeżą, miękką i gładką niczym zamsz tekturę to czysta przyjemność. Produkty myKotty powstają w Polsce, z lokalnie pozyskiwanych materiałów i z użyciem bezpiecznych, atestowanych klejów bezpiecznych dla kociego użytkownika. Dzięki specjalnie opracowanej powierzchni, drapaki myKotty są bardziej wytrzymałe, a przy tym przyjemne i bezpieczne dla kocich łapek. I pachną świeżą tekturą, ku uciesze kocich nosków. Teraz mogą się nimi cieszyć także podopieczni Kociego Gościńca. A dzięki współpracy z firmą myKotty, na drapakach i plakatach w Kawiarni znajdziecie kod rabatowy GOSCINIEC dający zniżkę 10% do sklepu www.mykotty.pl, obowiązujący na wszystkie nieprzecenione produkty.

 

SPRAWDŹ W SKLEPIE MYKOTTY

 

Wypełnij ankietę >>

Chcesz adoptować kota z Kociego Gościńca?

 

Wypełnij formularz adopcyjny i poczekaj na kontakt po naszej stronie.

Zobacz Bazarek TOZ >>

Nie możesz adoptować, chcesz pomóc inaczej? 

 

Możesz wpłacić dowolną darowiznę na konto, a nawet wziąć udział w bazarku na rzecz podopiecznych TOZ Radzionków.

Nasi Partnerzy i Przyjaciele:


Projekt i realizacja dla Kociego Gościńca - SPECTRUM MARKETING | 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone

O zdrowie i kondycję naszych kotów dbają weterynarze z gabinetu Pluto w Radzionkowie oraz gabinetu Dog-torek w Piekarach Śląskich.

Koci Gościniec, to kocia kawiarnia na Śląsku, w Bytomiu przy ul. Dworcowej 3/20. Znajdujemy się w oficynie przy sklepie odzieżowym Kiermasz.
Idąc od centrum handlowego Agora, pierwsza oficyna po lewej stronie. Wypatruj czujnie kocich śladów oraz zasłuchuj mruknięć, a na pewno trafisz bez problemu.

NA SKRÓTY

GODZINY OTWARCIA

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

 

12:00 - 20:00

Poniedziałek 

 

Wtorek

 

Środa 

 

Czwartek

 

Piątek

 

Sobota 

 

Niedziela

 

KONTAKT